Psy do adopcji. Fundacja Łódź Pomagajmy Razem Zwierzęta w Potrzebie.

Niesiemy pomoc zwierzętom w Łodzi. Szukasz psa lub kota, u nas znajdziesz zwierzęta do adopcji. Przekaż darowiznę fundacji i pomagaj chorym i pokrzywdzonym.

OVERVIEW

This website fundacjapomagajmyrazem.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have explored twelve pages within the domain fundacjapomagajmyrazem.pl and found seven websites associating themselves with fundacjapomagajmyrazem.pl. There are one social networking sites possessed by fundacjapomagajmyrazem.pl.

FUNDACJAPOMAGAJMYRAZEM.PL RANKINGS

This website fundacjapomagajmyrazem.pl has seen a variation amounts of traffic through the year.
Traffic for fundacjapomagajmyrazem.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjapomagajmyrazem.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjapomagajmyrazem.pl

Fundacja AZYL w Łodzi, Psy i koty w potrzebie, pomoc dla psów

Bez kłopotu, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności. Wystarczy, że klikniecie na podany poniżej link. Dziękujemy, że jesteście z nami 3.

Tworzenie stron www Websfera, audyt stron WWW, autorskie systemy CMS

KDO ds. Ochrony Zwierząt w Łodzi

LEGITYMACJA Społecznego Opiekuna Kotów Wolnożyjących na terenie Miasta Łodzi. Łódź bez cyrków ze zwierzetami. Asady działania Platformy opierają się na samopomocy społecznej. Na której mieszkańcy Łodzi znajdą odpo.

WHAT DOES FUNDACJAPOMAGAJMYRAZEM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjapomagajmyrazem.pl Mobile Screenshot of fundacjapomagajmyrazem.pl Tablet Screenshot of fundacjapomagajmyrazem.pl

FUNDACJAPOMAGAJMYRAZEM.PL HOST

I discovered that a single page on fundacjapomagajmyrazem.pl took five hundred and twelve milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
51.255.166.101

WEBSITE IMAGE

I identified that this website is utilizing the Apache/2.4.25 (Debian) server.

Psy do adopcji. Fundacja Łódź Pomagajmy Razem Zwierzęta w Potrzebie.

DESCRIPTION

CONTENT

This website fundacjapomagajmyrazem.pl has the following on the site, "Fundacja Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie." We analyzed that the website also said " Nr Konta PKO 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993." It also stated " Wypełnij PIT on-line i przekaż 1. 14 zwierząt szuka nowych domów. Zobacz wszystkie zwierzęta do adopcji . Zwierzęta do adopcji psy i koty. Jeden procent - tak najprościej możesz pomóc nam ratować tych, którzy sami się o siebie nie zatroszczą. FUNDACJA POMAGAJMY RAZEM - ZWIERZĘTA W POTRZEBIE." The header had psy as the highest ranking search term. It was followed by pies, kot, and zwierzęta which isn't as ranked as highly as psy. The next words they used was psy do adopcji. fundacja was also included but might not be viewed by web engines.

SEEK OTHER DOMAINS

Fundacja Pomocy Rodzinie i Osobom Odrzuconym

Fundacja Pomocy Rodzinie i Osobom Odrzuconym. Witamy na stronie Fundacji Pomocy Rodzinie. Wsparcie edukacyjne i prawne rodzin o niskich dochodach, wielodzietnych, patologicznych. Pomoc osobom bezdomnym, niepełnosprawnym, chorym, samotnym, w podeszłym wieku i zagrożonym alienacją społeczną. Promocja zatrudnienia i aktywizacji zawodowej. Krzewienie kultury muzycznej,plastycznej, fizycznej i sportu wśród dzieci z rodzin ubogich, patologicznych oraz na rzecz domów dziecka.

Fundacja PORT

Dom Ochrony Życia Poczętego w Odolanowie. ZRÓB ZAKUPY I WYŚLIJ NA ADRES BIURA FUNDACJI POTRZEBNE ARTYKUŁY. WYKONAJ PRZELEW NA OKRESLONĄ KWOTĘ. 90 2490 0005 0000 4600 3879 9194.

Fundacja Universitatis Posnaniensis

2017 FUNDACJA NA RZECZ STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU UNIVERSITATIS POSNANIENSIS.

Fundacja Pozytywka Witaj po pozyTYwnej stronie życia!

Informacja o ochronie danych osobowych. Nasza misja na rzecz szczęścia trwa! Dzięki zaangażowaniu wielu pozytywnych ludzi niesiemy pomoc w różnych trudnych sytuacjach. Poznaj nasze projekty! Dla Dzieci i Młodzieży. Dołącz do nas w social media i graj razem z nami.

Aktualności

Niektórzy uważają, że szczeniak przewiązany czerwoną tasiemką to najlepszy świąteczny prezent. Kupują psiaki gdzie popadnie, wybierając modne rasy, nie poznając charakteru psa, a co najważniejsze nie pytając o zdanie przyszłych właścicieli. Czasem wszystko kończy się dobrze ludzie zakochują się w psiaku od pierwszego wejrzenia i wiodą szczęśliwe, wspólne życie. Nie pozwólmy, aby słodkie szczeniaki, które znaj.